Zakłady mobilne – Wygodne obstawianie na telefonie

W dobie powszechnie dostępnych i używanych codziennie od rana do wieczora telefonów komórkowych, bukmacherzy online musieli wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników. Aby jeszcze bardziej ułatwić obstawianie zakładów sportowych, udostępniają specjalne aplikacje mobilne. Ponadto strony bukmacherskie są obecnie dostosowane do wyświetlaczy mniejszych niż ekran komputera. Każdy posiadacz smartfonu lub tabletu może więc obstawiać mobilnie. Zakłady mobilne zyskują na popularności i nie ma się co dziwić! Jest to wygodna i szybka forma obstawiania.

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
 • Wiele dyscyplin do wyboru
 • Regularne promocje
 • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
 • Jakość poparta doświadczeniem
 • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
 • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
 • Ciekawe zakłady specjalne
 • Specjalna aplikacja mobilna
 • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Zakłady bukmacherskie w aplikacjach mobilnych

Jeszcze kilka lat temu obstawianie ulubionego sportu przy użyciu telefonu było niemożliwe. Jednakże wraz z wprowadzeniem ulepszonej wersji języka programowania, html5, w dzisiejszych czasach programiści potrafią dostosować stronę z zakładami bukmacherskimi do ekranów mniejszych niż ekran zwykłego komputera. Dlatego też, jeśli posiadamy urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, wystarczy, że otworzymy przeglądarkę internetową, zalogujemy się na swoje konto u bukmachera online i możemy rozpocząć obstawianie. Mobilność to w dzisiejszych czasach podstawa.

Wielu bukmacherów wychodzi do graczy z jeszcze bardziej funkcjonalną propozycją, a mianowicie specjalną aplikacją mobilną. Aby z niej korzystać, wymagane jest pobranie i zainstalowanie oprogramowania na danym urządzeniu mobilnym. Aplikacja bukmacherska ułatwia dostęp i logowanie do własnego konta, a także aktywuje dodatkowe promocje, które mogą nie być dostępne na stronie bukmachera. Jest to więc kolejny dodatek do doświadczenia bukmacherskiego – ze specjalnymi funkcjami i łatwą obsługą gdziekolwiek jesteśmy.

Jak korzystać z aplikacji mobilnej?

Zakłady mobilne, legalni bukmacherzy

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia korzystania ze specjalnej aplikacji bukmacherskiej jest sprawdzenie, czy nasz bukmacher online posiada takową w swojej ofercie. Kolejną kwestią jest upewnienie się, że aplikacja jest kompatybilna z oprogramowaniem naszego urządzenia. Jako, ze systemy operacyjne Android oraz iOS (na urządzeniach Apple) są obecnie najpopularniejsze, przeważnie znajdziemy aplikacje dostępne na urządzeniach tego typu. Rzadko, bo rzadko, ale zdarzają się aplikacje bukmacherskie kompatybilne z systemem Windows 10 Mobile. Aplikację bukmacherską można pobrać ze Sklepu Play, AppStore lub bezpośrednio klikając w link na stronie bukmachera. Warto zauważyć, że aplikacje bukmacherskie nie działają tylko na smartfonach, ale także na tabletach i palmtopach. W przypadku starszych modeli, istotne może być upewnienie się, że wersja systemu operacyjnego pozwala na ściągnięcie i korzystanie z aplikacji.

Bonusy bukmacherskie na zakłady mobilne

Przy korzystaniu ze mobilnej strony bukmacherskiej użytkownicy mogą korzystać z tych samych bonusów bukmacherskich dostępnych na laptopie. Jednakże w przypadku ściągnięcia aplikacji mobilnej, rejestracja u bukmachera może wiązać się z innymi bonusami niż w przypadku strony internetowej. Zdarzają się również tymczasowe promocje na obstawianie właśnie przy wykorzystaniu aplikacji mobilnej. Warto rozglądać się za specjalnymi promocjami i porównywać bukmacherów, jeśli zamierzamy korzystać z aplikacji bukmacherskiej.

Jak obstawiać na telefonie lub tablecie?

Aplikacje bukmacherskie powstały z myślą o ulepszeniu doświadczenia bukmacherskiego użytkowników. Dlatego też obstawianie zakładów sportowych i innych na telefonie lub tablecie jest bardzo proste i intuicyjne. Aplikacje są przejrzyste i łatwe w obsłudze, a układ i kolorystyka przeważnie przypomina to, do czego gracze są przyzwyczajeni ze strony z zakładami bukmacherskimi. Oczywiście do niektórych funkcji trzeba się przyzwyczaić, ale zapoznanie się ze specyfiką aplikacji bukmacherskiej nie zajmuje wiele czasu. Są one tak zaprojektowane, aby przyspieszyć stawianie zakładu (niekiedy wystarczą tylko dwa kliknięcia) oraz logowanie (większość oferuje logowanie za pomocą odcisku palca) i nawigację. Ponadto ładowanie zakładów i statystyk jest bardziej płynne niż na przykład w przypadku korzystania z mobilnej wersji strony bukmachera.

Zakłady na żywo i transmisje na telefonie

Aplikacja bukmacherska jest szczególnie przydatna w kontekście zakładów na żywo. To niesamowita wygoda jeśli możemy jednocześnie oglądać mecz w telewizji lub na stadionie i w łatwy i szybki sposób stawiać zakłady na żywo w oparciu o sytuację na boisku. Aplikacje ułatwiają szybsze stawianie zakładów, więc są lepiej dostosowane do dynamiki zakładów na żywo. Ponadto niektórzy bukmacherzy udostępniają transmisje wydarzeń sportowych na żywo, również na telefonie lub tablecie. Po zalogowaniu się do swojego konta na urządzeniu mobilnym możemy mieć więc dostęp do transmisji live.

Bezpieczeństwo obstawiania na telefonie

Jednym z mitów jest to, że zakłady mobilne mogą nie być bezpieczne. W obecnych czasach, gdy wszyscy korzystają z urządzeń mobilnych, bezpieczeństwo jest na znacznie większym poziomie. Należy pamiętać jednak o kliku zasadach. Po pierwsze należy korzystać jedynie z oficjalnych aplikacji mobilnych pobranych ze stron godnych zaufania, od legalnych bukmacherów z renomą. Jako, że logowanie do aplikacji mobilnych jest ułatwione, warto także pamiętać, aby nie podawać osobom trzecim swojego PINu lub hasła do telefonu. Jeśli korzystamy z odcisku palca, najlepiej zachować jedynie swój odcisk, nie pozwalać na to żadnym innym osobom.

Zakłady mobilne - Wygodne obstawianie na telefonie

Funkcjonalność i wygoda, czyli zalety zakładów mobilnych

Zakłady mobilne mają wiele zalet w stosunku do obstawiania na komputerze lub laptopie. Podsumujmy więc wszystkie plusy tego typu rozwiązania:

 • Funkcjonalność – korzystanie z aplikacji mobilnej jest łatwe i przyjemne, a logowanie jest znacznie uproszczone. Wystarczy odcisk palca lub hasło i szybko możemy sprawdzić nasze kupony i zakłady.
 • Mobilność – z aplikacji bukmacherskiej lub strony mobilnej możemy korzystać gdziekolwiek jesteśmy, jeśli tylko mamy dostęp do Internetu
 • Łatwość obsługi – aplikacja bukmacherska to nie tylko szybkie logowanie, ale także szybkie stawianie zakładów, co jest szczególnie przydatne w przypadku zakładów na żywo
 • Szybkie płatności – w aplikacji mobilnej można z łatwością doładować swoje konto oraz wypłacić wygrane
 • Powiadomienia – dodatkową funkcją, która może ułatwić bycie na bieżąco z zakładami, są powiadomienia push, które oczywiście nie są dostępne na komputerze
 • Wygoda – dzięki zakładom mobilnym mamy dostęp do zakładów bukmacherskich dosłownie na wyciągnięcie ręki na swoim smartfonie lub tablecie. Nie potrzeba już ciężkiego laptopa, aby sprawdzić statystyki lub wyniki swoich kuponów.

Aplikacje bukmacherskie będą różnić się od siebie w zależności od bukmachera. Każda z nich może mieć nieco inne dostępne funkcje i sposób nawigowania. Wszystkie jednak zostały zaprojektowane po to, aby typerze mieli jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do obstawiania zakładów sportowych, zakładów na esport lub innych. Jeśli nie rozstajesz się ze swoim smartfonem, a komputer otwierasz rzadko, zakłady na telefon mogą być idealne dla Ciebie!