Zakłady mobilne iPhone – Bukmacherka na urządzeniach Apple

Choć większość Polaków wybiera urządzenia mobilne z systemem Android, nie brakuje osób, które preferują urządzenia marki Apple. Systemem operacyjnym na iPhonach i iPadach jest iOS. Aplikacje mobilne Android nie będą działać na urządzeniach iOS, dlatego bukmacherzy oferują aplikacje bukmacherskie w różnych wersjach. Zakłady mobilne iPhone to wygodne i szybkie obstawianie i śledzenie kuponów i statystyk na urządzeniach z systemem iOS. Sprawdźmy, w jaki sposób użytkownicy iPhonów mogą obstawiać ulubione zakłady sportowe i skąd pobrać aplikację bukmacherską iOS.

Kasyno
Zalety
Bonus
Ocena
Graj teraz
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Obstawiaj wygodnie na urządzeniach z systemem iOS

Popularność smartfonów z systemem iOS na świecie wygląda nieco inaczej niż w Polsce. Podczas gdy na świecie iPhony zdominowały rynek urządzeń mobilnych. Polacy częściej wybierają smartfony innych marek, jednakże użytkownicy iPhonów to wciąż pokaźna grupa odbiorców. W związku z tymi tendencjami, bukmacherzy online oferują nie tylko zakłady mobilne Android, ale i zakłady mobilne iPhone – dla urządzeń z systemem iOS.

Dzisiejsze smartfony i tablety posiadają różne systemy operacyjne. Aplikacje dla systemu Android nie będą działać na urządzeniach iOS i odwrotnie. Ściągając aplikację bezpośrednio ze strony bukmacherskiej należy więc wybrać odpowiedni rodzaj. Użytkownicy posiadający już konto u danego bukmachera, wystarczy, że raz zalogują się do aplikacji i mogą w pełni korzystać z obstawiania na telefonie. Nowi użytkownicy muszą najpierw założyć i zweryfikować konto.

Aplikacja bukmacherska w App Store

Aby stawiać zakłady mobilne, można skorzystać z dwóch opcji. Dzięki temu, że dzisiejsze urządzenia mobilne są kompatybilne z większością stron internetowych i treści wyświetlają się prawidłowo, użytkownicy mogą korzystać z zakładów bukmacherskich poprzez przeglądarkę internetową na telefonie. W przypadku urządzeń Apple będzie to przeglądarka Safari. Wystarczy otworzyć Safari i wyszukać ulubionego bukmachera. Po zalogowaniu do konta można normalnie obstawiać ulubione zakłady sportowe, zakłady na esport – tak jak na laptopie. Dostępne są wszystkie funkcje oferowane na stronie bukmachera.

Drugą opcją, często wygodniejszą, jest aplikacja bukmacherska. Można ją pobrać albo ze strony bukmachera, albo poprzez App Store. Tego typu specjalne aplikacje bukmacherskie są dostosowane do urządzeń Apple. Nawigacja po nich jest ułatwiona i dopasowana do urządzeń mobilnych (przesuwane menu, ikony rysunkowe itp.). Jeśli posiadasz stabilne połączenie internetowe, wszystkie funkcje zakładów bukmacherskich będą działać bez zarzutu na iPhonie lub iPadzie. Niestety, bez połączenia internetowego zakłady mobilne nie będą możliwe. Jednakże jest to cecha wszystkich zakładów online.

Zalety obstawiania na iPhonie i iPadzie

Zakłady mobilne to przede wszystkim mobilność i wygoda. Aplikacja bukmacherska lub przeglądarka w urządzeniu mobilnym w połączeniu z dostępem do Internetu sprawiają, że obstawiać można gdziekolwiek i kiedykolwiek. Obstawianie na telefonie lub tablecie jest znacznie mniej wymagające niż na laptopie. Urządzenia te są mniejsze i poręczniejsze. Jeśli dany legalny bukmacher posiada w ofercie transmisje na żywo, możesz śledzić najnowsze wydarzenia sportowe, nie mając dostępu do komputera.

Ponadto aplikacja bukmacherska jest uproszczoną wersję strony bukmacherskiej i dla wielu tego typu platforma jest bardziej intuicyjna i łatwiejsza w nawigacji. Niektórzy bukmacherzy oferują w aplikacji także przydatne statystyki. Swoją wiedzę bukmacherską można więc poszerzać w każdej wolnej chwili. Coś, co wyróżnia aplikację mobilną od korzystania z zakładów na laptopie, to powiadomienia push. Dzięki nim można być bardziej na bieżąco z informacjami dotyczącymi postawionych zakładów oraz ważnych wydarzeń sportowych. Dla niektórych może to być drażniący element – powiadomienia można wyłączyć w ustawieniach aplikacji. Aplikacje bukmacherskie to oczywiście również łatwy kontakt z działem obsługi klienta oraz szybkie wpłaty i wypłaty.