Bonus bez depozytu – Wypróbuj bukmachera bez wpłaty własnej

Bonusy bukmacherskie działają w dwie strony. Dla bukmacherów jest to świetny sposób, aby zachęcić nowych i stałych użytkowników do obstawiania sportów online. Z kolei dla typerów bonusy bukmacherskie to możliwość przetestowania strony bukmachera. Przede wszystkim jednak co przyciąga graczy do korzystania z bonusów, to możliwość zgarnięcia wygranej bez inwestowania własnych pieniędzy lub zwiększając pulę środków do obstawiania. Obstawianie bez ryzykowania własnych pieniędzy możliwe jest dzięki bonusowi bez depozytu. Bonus bez depozytu – jak zgarnąć darmowe środki na zakłady, co sprawdzić w regulaminie bonusu i co obstawiać. Zapraszamy do lektury.

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Najlepszy bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to najbardziej poszukiwany przez typerów rodzaj bonusu bukmacherskiego. Jak sama nazwa wskazuje, jest to bonus, który otrzymamy bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy. Jedyne co należy zrobić, to poprawnie zarejestrować nowe konto na stronie bukmachera. Dzięki takiemu prezentowi od bukmachera możemy dowolnie wykorzystać otrzymaną kwotę na zakłady sportowe bez żadnych osobistych inwestycji przy rejestracji. W przypadku wygranej, jesteśmy do przodu. Natomiast w przypadku przegranej, nic nie tracimy (choć bukmacher musi ponieść koszty podatku).

W związku z tym, że użytkownicy nie muszą wpłacać pieniędzy, aby otrzymać bonus bez depozytu, taka promocja niestety nie zdarza się zbyt często. Legalni bukmacherzy online nie chcą bowiem pozwolić sobie na potencjalne straty z tym związane. Dla typerów jednak jest to bardzo atrakcyjna opcja, która w ostatecznym rozrachunku przyciąga nowych użytkowników. Jest to idealna okazja, aby przetestować stronę danego bukmachera. Bonus bez depozytu możesz odebrać od różnych bukmacherów, nie musisz ograniczać się do jednego. Dzięki temu będziesz mieć lepszy pogląd na ofertę zakładów oraz funkcjonowanie strony bukmachera.

Freebet a bonus bez depozytu

Każdy bonus bukmacherski jest nieco inny. Freebet to darmowy zakład, przyznawany przeważnie jako jeden kupon na ściśle określoną kwotę. W przypadku freebetu otrzymana kwota jest niepodzielna. Często trzeba też spełnić określone warunku, aby postawić kupon (jak minimalny kurs lub liczba zdarzeń na kuponie). Otrzymanie freebetu przeważnie wiąże się z wpłatą depozytu. Bonus bez depozytu gwarantuje darmowe środki, które można dowolnie rozbić na mniejsze kwoty i kilka zakładów. Tego rodzaju bonus daje więc większą wolność w obstawianiu. Podobnie jak w przypadku freebetu, oferty na bonus bez depozytu znajdują się zazwyczaj w przedziale 20 – 40 zł.

Darmowe bonusy a warunki obrotu

Jednym z elementów, które pozwalają porównać ofertę bonusową jednego bukmachera od drugiego, są warunki obrotu bonusem. Choć bonus bez depozytu początkowo jest bonusem darmowym, bukmacher zawsze określa warunki jego obrotu. Jest to wielokrotność bonusu, który należy postawić już za własne pieniądze, aby odblokować możliwość wypłaty wygranej. Najlepszy bonus bez depozytu będzie więc mieć niskie warunki obrotu. Znacznie łatwiej jest obrócić otrzymaną kwotę jednokrotnie niż pięciokrotnie. Przy bonusie 20 zł oznacza to, że gracz musi postawić kolejny zakład za 20 zł, aby móc wypłacić wygraną z trafionego kuponu postawionego za środku bonusowe. Bonus bez depozytu jest więc darmowy, ale już obrót bonusem będzie wymagał wpłaty własnych pieniędzy. Obrót nie jest jednak konieczny, jeśli nasz bonusowy zakład nie będzie trafiony i i tak nie będzie nam zależeć na wypłacie.

Na co zwrócić uwagę akceptując bonus bukmacherski?

Przed zaakceptowaniem bonusu bez depozytu i każdego innego bonusu bukmacherskiego, należy zapoznać się z regulaminem promocji. Warunki korzystania z bonusu zawsze powinny być szczegółowo opisane przez bukmachera. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się z działem obsługi klienta. Najważniejszym warunkiem jest oczywiście obrót środkami bonusowymi i jak już wspomnieliśmy – im jest on niższy, tym lepiej dla gracza. Bonus bez depozytu będzie też mieć określony czas realizacji. Oznacza to, że w danym czasie należy spełnić warunki obrotu, aby móc liczyć na wypłatę wygranych pieniędzy. Warto również zwrócić uwagę na ewentualne wykluczenia postawione przez bukmachera online – na przykład to, czy można obstawiać zakłady na żywo.

Co obstawiać z bonusem bez depozytu?

Kwestia tego, co obstawiać z bonusem bez depozytu, jest bardzo indywidualna. Częściowo będzie ona zależeć od tego, czy bukmacher wykluczył jakieś zakłady sportowe lub zakłady na żywo z promocji. Przede wszystkim jednak będzie ona zależeć od własnych preferencji. Korzystając z darmowego bonus bez depozytu można postawić na nasze pewniaki – sporty, na których najlepiej się znamy i które lubimy obstawiać. Kibice piłki nożnej mogą więc wybrać opcję piłka nożna zakłady, a z kolei fani skoków narciarskich mogą otworzyć kategorię skoki narciarskie zakłady.

Bonus bez depozytu to także świetna opcja dla początkujących typerów. Postawienie pierwszego w życiu zakładu online będzie znacznie mniej stresujące, gdy nie będzie wymagało ryzykowania własnych pieniędzy. Darmowe środki w ramach bonusu bez depozytu to również dobra okazja, aby wypróbować obstawianie zupełnie nowego dla nas sportu. Załóżmy, że dopiero zaczynasz interesować się obstawianiem zakładów w kategorii żużel zakłady. Korzystając z bonusu bez depozytu możesz nie tylko postawić pierwszy zakład na nowy sport bez ryzyka, ale też przetestować konkretnego bukmachera pod względem oferty zakładów na żużel.

Bonus bez depozytu - Wypróbuj bukmachera bez wpłaty własnej

Bonusy bukmacherskie na start

Bonus bez depozytu i freebet to nie jedyne bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Nowi użytkownicy mogą liczyć na bonusy powitalne, inaczej zwanymi bonusami na start. W ramach takiego pakietu można otrzymać właśnie bonus bez depozytu, freebet, ale też zakład bez ryzyka lub bonus od depozytu. Ostatnia opcja wiąże się z najwyższymi kwotami bonusu, gdyż jest to procentowa premia od wpłaconych pieniędzy. Jeśli więc wpłacisz 500 zł w ramach pierwszego depozytu, bonus od depozytu 100% zapewni Ci dodatkowe 500 zł na obstawianie zakładów sportowych, zakładów na esport lub zakładów na sporty motorowe. Pakiety powitalne znacznie różnią się pomiędzy platformami bukmacherskimi. Najlepiej więc krytycznie porównywać bukmacherów między sobą i wybrać najlepszych dla własnych potrzeb obstawiania.