Freebet – Darmowy zakład od bukmachera online

Zarówno początkujący typerzy, jak i stali użytkownicy stron z zakładami bukmacherskimi uwielbiają bonusy bukmacherskie. Często pojawiającym się bonusem jest freebet, czyli darmowy zakład. Dzięki takiej opcji bez ryzykowania własnych środków, a jedynie korzystając z puli otrzymanej od bukmachera, możemy postawić nowy zakład. Freebety oferowane są często w ramach bonusu powitalnego, ale stali gracze mogą na nie liczyć także w ramach specjalnych promocji okolicznościowych lub przerzucając się na korzystanie z aplikacji mobilnej bukmachera. Jest to idealny sposób na przetestowanie strony bukmachera online oraz wypróbowanie nowych rynków zdarzeń lub obstawiania zupełnie nowej dyscypliny. Co to dokładnie jest darmowy zakład i jak odróżnić go od innych bonusów bukmacherskich? Zapraszamy do lektury.

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Czym jest darmowy zakład?

Darmowy zakład to jeden z rodzajów bonusów bukmacherskich oferowanych na stronach z zakładami bukmacherskimi – zakładami sportowymi, zakładami na esport, zakładami na sporty motorowe i innymi. W przypadku freebetu użytkownik otrzymuje od bukmachera określoną kwotę do wykorzystania na zakład. W większości przypadków typer sam wybiera, jaki sport i wydarzenie sportowe obstawi, choć bywają darmowe zakłady z bardziej sprecyzowanymi warunkami.

Freebet można otrzymać na kilka różnych sposobów. Najczęściej darmowy zakład wchodzi w pakiet bonusu powitalnego. W tym przypadku po zarejestrowaniu konta na stronie legalnego bukmachera online po raz pierwszy otrzymamy darmowy zakład. Przeważnie warunkiem otrzymania darmowego zakładu jest wpłacenie pierwszego depozytu, choć zdarzają się bonusy bez depozytu. To od bukmachera będzie zależeć, czy w pakiecie bonusu powitalnego będzie jeden darmowy zakład na wyższą kwotę, czy więcej o niższej stawce. Częstym połączeniem jest bonus powitalny w postaci premii od depozytu oraz darmowego zakładu. Innym sposobem na zgarnięcie darmowego zakładu jest udział w promocji okolicznościowej. W okresie intensywnych rozgrywek ważnego turnieju np. piłki nożnej lub tenisa ziemnego, bukmacherzy oferują specjalne bonusy okolicznościowe. Może to być freebet na określone wydarzenie np. mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Freebet

Jak wykorzystać darmowy zakład?

Jeśli bukmacher nie określi inaczej w regulaminie bonusu, to, co będziemy obstawiać z wykorzystaniem darmowego zakładu zależy tylko i wyłącznie od nas. Możesz stawiać na pewniaki, ale możesz też spróbować czegoś nowego. Fani piłki nożnej mogą postawić bardziej ryzykowny zakład na nowy rynek zdarzeń, a wielbiciele zakładów na esport mogą wypróbować obstawianie nowej gry. Generalnie rzecz biorąc, darmowy zakład to dobra motywacja to przetestowania czegoś nowego na stronie bukmachera. Jako, że otrzymane pieniądze to środki bonusowe, możemy spróbować nieco zaszaleć i postawić na coś zupełnie innego niż zazwyczaj. Polecamy jednak pamiętać o merytorycznym przygotowaniu do każdego zakładu i dokładnym zapoznaniu się z regulaminem korzystania ze środków bonusowych.

Zakład bez ryzyka a darmowy zakład

Warto zauważyć, że darmowe zakłady to nie jedyne bonusy bukmacherskie dostępne online. Należy szczególnie rozróżnić zakład bez ryzyka od darmowego zakładu. Jak już wspomnieliśmy, darmowy zakład to gratis od bukmachera – określona kwota, którą możemy postawić na jakiś zakład. Bonusowe środki otrzymujemy po rejestracji i najczęściej po wpłacie depozytu. Z kolei zakład bez ryzyka to rodzaj bonusu, który oznacza, że w przypadku nietrafionego zakładu, nie utracimy postawionych środków. Stawiając zakład bez ryzyka możemy więc liczyć albo na pomnożenie naszych środków, albo na brak zmian na koncie. Przegrana nie oznacza bowiem utraty pieniędzy. Jest to ciekawe rozwiązanie dla osób, które stresują się pierwszą porażką w obstawianiu. Brak ryzyka oznacza mniejsze nerwy i łatwiejsze pierwsze podejście do zakładów bukmacherskich.

Freebet na zakłady mobilne

W związku z tym, że w dzisiejszych czasach praktycznie wszyscy poważani legalni bukmacherzy online posiadają strony przystosowane do przeglądarek na urządzeniach mobilnych, freebety można też wykorzystać na zakłady mobilne. Jeśli więc otrzymasz darmowy zakład w ramach bonusu powitalnego, spokojnie możesz włączyć stronę z zakładami zarówno na komputerze, jak i telefonie lub tablecie. Co ciekawe jednak, niektórzy bukmacherzy, chcąc zachęcić swoich użytkowników do korzystania z aplikacji mobilnej, oferują specjalne bonusy darmowe zakłady na telefon. Taki bonus można wykorzystać jedynie korzystając ze specjalnej aplikacji bukmacherskiej. Nie tylko bonusy powitalne mogą być inne na telefonie i laptopie. Bukmacherzy oferują czasem tymczasowe promocje dostępne tylko w aplikacji bukmacherskiej. W ramach takich akcji można na przykład otrzymać darmowy zakład.

Warunki i regulamin bonusów bukmacherskich

Korzystając z bonusów bukmacherskich zawsze warto mieć z tyłu głowy powiedzenie, że nic nie jest za darmo. Choć darmowy zakład swoją nazwą może nieco mylić, należy pamiętać, że każdy bonus od bukmachera ma określone warunki korzystania. Darmowy zakład przeważnie dostajemy już po dokonaniu wpłaty depozytu. Czasem zdarzają się freebety bez depozytu. Ponadto niektóre freebety podlegają warunkom obrotu – środki bonusowe należy wielokrotnie obrócić, aby móc wypłacić wygraną. Oznacza to, że musimy zawrzeć kolejne zakłady, już za własne pieniądze, za wielokrotność otrzymanych środków bonusowych lub bonusu oraz depozytu. Niekiedy darmowy zakład można wykorzystać tylko na określone wydarzenie sportowe – nie można wykorzystać otrzymanych środków na pierwszy lepszy przypadkowy zakład. W związku z różną polityką bukmacherów polecamy, aby zawsze dokładnie zapoznać się z regulaminem korzystania z bonusu bukmacherskiego.

Freebet - Darmowy zakład od bukmachera online

Inne bonusy bukmacherskie

Darmowy zakład to nie jedyny bonus bukmacherski, z jakim można się spotkać na stronie z zakładami sportowymi, zakładami na esport i innymi. Nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny zawierający także zakład bez ryzyka lub klasyczny bonus od depozytu w postaci procentowej premii od wpłaconej kwoty. Użytkownicy specjalnych aplikacji bukmacherskich mogą spotkać się z bonusami na telefon lub tablet, czyli takich, które można wykorzystać tylko na zakłady mobilne. Stali typerzy z kolei mogą spodziewać się bonusów za polecenie strony przyjacielowi lub w ramach premii urodzinowej. Ponadto bukmacherzy często udostępniają promocje okolicznościowe w czasie trwania ważnych turniejów sportowych. Jest w czym wybierać!