Cashback – Bonus od bukmachera przy przegranym zakładzie

Jednym z popularniejszym bonusów na stronach z zakładami bukmacherskimi oraz w kasynach online jest bonus cashback. Cashback oznacza zwrot części postawionych pieniędzy, jeśli jesteś regularnym graczem i Twoje kupony okazują się nietrafione. Może być on przedstawiany więc jako forma ubezpieczenia lub rekompensaty. Dzięki bonusowi cashback możesz nieco dłużej pograć na stronie z zakładami bukmacherskimi bez konieczności wpłaty kolejnego depozytu, gdy Twoje poprzednie zakłady nie poszły po Twojej myśli. Sprawdźmy więc szczegóły, jak korzystać z bonusu cashback.

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Jak działa bonus cashback na zakłady bukmacherskie?

Bonus cashback to swego rodzaju rekompensata wypłacana przez bukmachera, gdy nie dopisuje nam szczęście przy obstawianiu kuponów. Dokładne zasady korzystania z bonusu cashback będą się różnić w zależności od platformy bukmacherskiej. Bukmacher wypłaca graczom środki co określony czas – może to być 7 dni lub miesiąc. Warto zaznaczyć, że cashback nie oznacza zwrotu całkowitej kwoty postawionej na zakłady sportowe. Przeważnie wielkość cashbacku mieści się w procentowym zakresie od 5 do 25%. To, za ile obstawiasz, będzie zatem wpływać na to, ile pieniędzy zwróci Ci bukmacher.

Choć bukmacher nie zwraca kokosów, jeśli na poważnie zajmujesz się obstawianiem zakładów bukmacherskich, cashback może mieć dla Ciebie ogromne znaczenie. W przypadku regularnych graczy warunki bonusu – jak na przykład wymóg obrotu środkami – nie będą mieć też aż takiego znaczenia. Otrzymane środki możesz po prostu ponownie wykorzystać na obstawianie. Dzięki bonusowi cashback pograsz dłużej bez konieczności wpłacania kolejnego depozytu.

Czy cashback to to samo co cashout?

W bukmacherskim nazewnictwie można się pogubić. Wiele nazw pochodzi z języka angielskiego, więc dla niektórych mogą one brzmieć dość egzotycznie. Zanim zaakceptujemy dany bonus bukmacherski warto sprawdzić, czy wiemy, na co się zgadzamy. Cashback to nie to samo co cashout – specjalna funkcja stosowana przede wszystkim, gdy obstawiamy zakłady na żywo. Funkcja cashout pozwala obstawiającym zamknąć postawiony zakład przed zakończeniem danego wydarzenia sportowego i odzyskać część postawionych pieniędzy. Cashback z kolei to bonus, który otrzymujemy już po rozwiązaniu kuponu, gdy nasz zakład okazał się nietrafiony. Jedyne co łączy te dwa pojęcia, to fakt, że ostatecznie gracz otrzymuje zwrot jakiejś określonej części postawionej gotówki. W obu przypadkach jednakże zwrócone pieniądze należy obrócić na stronie z zakładami.

Jak skorzystać z bonusu cashback?

Legalni bukmacherzy chcą przyciągnąć graczy nie tylko ofertą zakładów sportowych, ale i ofertą bonusową. Dlatego też najnowsze dostępne bonusy bukmacherskie można z łatwością odnaleźć na stronie z zakładami. Wystarczy przejść do zakładki “bonusy” lub “promocje” i zapoznać się z ofertą bukmachera. Aby wziąć udział w promocji, należy zaakceptować regulamin i zapisać się do udziału. Zawsze przestrzegamy, aby dokładnie przeczytać regulamin korzystania z bonusu.

To w regulaminie będą zawarte najważniejsze informacje – procent zwrotu, wymóg obrotu i istotne terminy jak to, co ile bukmacher wypłaca zwrot. Niektóre promocje typu cashback będą obowiązywać tylko na określone zakłady sportowe – na przykład tylko na Premier League zakłady. Bukmacher może zastrzec sobie, że zwrot ma formę darmowego zakładu, a nie zwrotu gotówki. Ponadto regulamin bonusu będzie zawierać informację, jaki rodzaj kuponu należy postawić – na przykład zakład akumulowany na co najmniej 3 wydarzenia o danych kursie bukmacherskim.

Cashback - Bonus od bukmachera przy przegranym zakładzie

Inne bonusy u bukmacherów online

Platformy bukmacherskie dają bukmacherom online szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o formę oferowanych bonusów. Nowi gracze, którzy dopiero co zarejestrowali konto na stronie bukmacherskiej, mogą liczyć na bonus powitalny. Przeważnie oznacza on, że przy wpłacie pierwszego depozytu otrzymamy dodatkowe środki bonusowe. Oprócz tego, w ramach różnych promocji okolicznościowych lub regularnych możemy liczyć na darmowy zakład, zakład bez ryzyka, bonus bez obrotu lub podwyższone kursy na określone wydarzenia sportowe. Stali gracze mogą wypatrywać bonusu reload – procentowej premii od kolejnego depozytu. Niektóre platformy to także rozbudowane programy lojalnościowe i VIP-owskie z bonusami VIP.