Zakład bez ryzyka – Bonus bukmacherski bez obaw o przegraną

Bonusy bukmacherskie to dla graczy doskonała okazja, aby przetestować stronę bukmachera lub postawić zakład, na który normalnie by się nie zdecydowali. Dla bukmacherów z kolei to świetny sposób na promocję strony i wyróżnienie się na tle konkurencji. Obstawiający mają więc w czym wybierać. Jednym z popularnych bonusów bukmacherskich jest zakład bez ryzyka. Może on wchodzić w skład bonusu powitalnego lub być częścią osobnej promocji specjalnej, z której korzystają także stali gracze. Na czym właściwie polega zakład bez ryzyka? Sprawdźmy szczegóły.

Kasyno
Zalety
Bonus
Ocena
Graj teraz
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka jest jednym z często spotykanych bonusów bukmacherskich u bukmacherów. Dla bukmachera jest to dobry sposób na przyciągnięcie nowych graczy lub zaangażowanie stałych typerów. Z kolei dla użytkowników jest to świetna okazja do przetestowania strony bukmachera. Zakład bez ryzyka oznacza, że po obstawieniu zakładu gracz ma gwarancję zwrotu postawionych własnych pieniędzy, jeśli jego strzał będzie nietrafiony. Jeśli stawiasz zakład bez ryzyka, Twoje konto albo zostanie zasilone wygranymi środkami, albo pozostanie bez zmian, gdyż postawione środki zostaną zwrócone. Dzięki temu, ryzyko związane z postawieniem zakładu zostaje zminimalizowane praktycznie do zera. Zakład bez ryzyka oferowany jest często w pakiecie powitalnym znanym jako bonus powitalny. Stali gracze mogą jednak liczyć także na zakłady bez ryzyka w ramach promocji okolicznościowych.

Zakład bez ryzyka to nie freebet

Z perspektywy obstawiającego ważne jest rozgraniczenie różnych rodzajów bonusów. Zakład bez ryzyka to nie freebet. W przypadku darmowego zakładu, czyli freebetu, bukmacher oferuje dodatkowe środki do postawienia zakładu. Z kolei przy korzystaniu z zakładu bez ryzyka gracz musi zainwestować własne wpłacone pieniądze. Do postawienia zakładu bez ryzyka niezbędny jest więc pierwszy depozyt. Nie ma opcji, aby skorzystać z oferty zakładu bez ryzyka bez inwestycji własnych środków, ale gdy już je zainwestujemy, mamy gwarancję zwrotu. W związku z tym też, kwoty oferowane w formie zakładu bez ryzyka są zwykle wyższe niż przy darmowym zakładzie. Patrząc na to z tej strony, zakład bez ryzyka wydaje się być więc korzystniejszy. Szczególnie korzystny będzie on dla graczy, którzy są zdeterminowani i chcą kontynuować obstawianie.

Zakład bez ryzyka - Bonus bukmacherski bez obaw o przegraną

Zalety bonusu zakład bez ryzyka

Pierwszym oczywistym plusem opcji, jaką jest zakład bez ryzyka, jest oczywiście brak ryzyka przy obstawianiu zakładu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które stresuje postawienie pierwszego zakładu lub dla chcących wypróbować bardziej ryzykowny zakład na przykład o wyższym kursie. Zakład bez ryzyka może także skusić do postawienia na nowy, wcześniej wypróbowany rynek zdarzeń lub kompletnie nowy sport. Preferencje graczy się zmieniają. Dla przykładu fan żużla może zainteresować się inną kategorią i sprawdzić inne zakłady na sporty motorowe. W celu przełamania się do postawienia pierwszego zakładu, może wykorzystać właśnie zakład bez ryzyka. Tego rodzaju zakład to także popularna oferta specjalna bukmacherów, dzięki której dane wydarzenie sportowe zyskuje większą popularność.

Zakład bez ryzyka na telefon lub tablet

Niektórzy legalni bukmacherzy online mocniej inwestują w zakłady mobilne niż konkurencja. Dlatego też, na niektórych stronach z zakładami sportowymi można spotkać specjalne promocje do wykorzystania tylko na telefonie lub tablecie. I tutaj także gracze mogą natrafić na zakład bez ryzyka. Zakłady mobilne to wygodne rozwiązanie dla wielu użytkowników. Według statystyk amatorów obstawiania na telefonie lub tablecie wciąż przybywa. Możemy więc spodziewać się jeszcze większej popularności bonusów bukmacherskich skierowanych do typerów lubiących zakłady mobilne. Możesz obstawiać gdziekolwiek jesteś, a na dodatek bez ryzyka, gdy uda Ci się upolować ten bonus bukmacherski.

Warunki korzystania z bonusu

Jak każdy bonus bukmacherski, zakład bez ryzyka rządzi się swoimi prawami. Wszystkie szczegóły dotyczące warunków korzystania można znaleźć w regulaminie. Warto zwrócić uwagę na przykład czy bonus obarczony jest warunkami obrotu i jakie to są warunki. Zwrot środków bonusowych zostaje wtedy dokonany najpierw na specjalne konto bonusowe. Bukmacher może także określić minimalny kurs zakładu bez ryzyka lub konieczność uprzedniego postawienia zakładu kwalifikującego do promocji. Należy upewnić się, czy bonus obejmuje tylko zakłady pojedyncze, czy też można pozwolić sobie na zakład akumulowany.

Niektóre promocje specjalne wymagają zapisu do promocji. Warto także sprawdzić, czy przy obstawianiu zakładu należy zaznaczyć opcję “zakład bez ryzyka”. Bukmacher może także sprecyzować w regulaminie, czy któreś z metod płatności wykluczają z korzystania z bonusu. Ponadto zakład bez ryzyka będzie wiązać się z określonymi terminami. Istotne będą tu: data wpłacenia depozytu, data wykorzystania bonusu oraz data na wykonanie wymaganego obrotu.

Jakie inne bonusy oferują bukmacherzy online?

Zakład bez ryzyka to tylko jeden z dostępnych na rynku bonusów bukmacherskich. Oprócz wspomnianego wcześniej freebetu, znanym bonusem jest bonus powitalny. Często jednak pakiet powitalny obejmuje właśnie albo darmowy zakład, albo zakład bez ryzyka. Oprócz tego jednak bonus powitalny to przeważnie procentowa premia od wpłaconego depozytu. Zdarzają się także bonusy bez depozytu oraz bonusy bez warunków obrotu. Można się także spotkać z ofertą cashback, gdzie bukmacher gwarantuje częściowy zwrot przy przegranych lub wygranych zakładach. Bukmacherzy prześcigają się także w ofertach dla stałych klientów. Będąc członkiem klubu VIP można liczyć na dodatkowe bonusy VIP-owskie.