Bonus reload – Sportowy bonus za doładowanie konta

Bonusy bukmacherskie można podzielić na te skierowane do nowych użytkowników oraz te, które dostępne są dla stałych użytkowników stron z zakładami. Bonus reload, inaczej bonus doładowania, to promocja dla graczy, którzy posiadają konto u bukmachera i wpłacili już co najmniej jeden depozyt. W poniższym artykule przyjrzymy się charakterystyce bonusu reload – jak go otrzymać, co obstawiać i na jakie warunki korzystania zwrócić uwagę. Odpowiemy także na pytanie, czy bonus reload jest darmowym bonusem bukmacherskim oraz z jakich innych promocji mogą skorzystać stali użytkownicy. Zapraszamy do lektury!

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Czym jest bonus reload?

Przy zakładaniu nowego konta na stronie bukmachera można liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Jest to bonus od depozytu, ale z zaznaczeniem, że musi to być pierwszy depozyt użytkownika. Co jednak, gdy strona z zakładami sportowymi nam odpowiada i chcemy wpłacić kolejny depozyt? Czy możemy spodziewać się jakichkolwiek korzyści? Otóż tak. Niektórzy legalni bukmacherzy online oferują bowiem bonus reload.

Bonus reload to nic innego jak dodatkowy zastrzyk gotówki na obstawianie, który otrzymujemy przy wpłaceniu kolejnego depozytu. Jest to więc bonus skierowany do stałych użytkowników, a nie nowo zarejestrowanych. Z angielskiego reload oznacza przeładowanie, załadowanie i właśnie z tym powinien nam się kojarzyć bonus reload. Niekiedy można spotkać się z nazwą bonus doładowania. Jeśli planujemy obstawiać ulubione zakłady sportowe jak piłka nożna zakłady lub boks zakłady u danego bukmachera, warto sprawdzić, czy w ofercie znajdują się bonusy dla lojalnych użytkowników. Dzięki temu też jest większa szansa, że dana platforma nam się za szybko nie znudzi.

Czy bonus reload jest darmowy?

Warto podkreślić, że bonus reload to nie jest bonus bez depozytu lub freebet, który nie wymaga od nas inwestycji własnych pieniędzy. Aby otrzymać bonus reload, należy wpłacić na swoje konto bukmacherskie przynajmniej minimalną wymaganą kwotę. Nie może to także być nasz pierwszy depozyt u danego bukmachera. Promocja bonus reload skierowana jest do stałych użytkowników danej platformy bukmacherskiej – takich, którzy wpłacili już przynajmniej jeden depozyt i obstawili jakieś zakłady. Dlatego też, bonus reload nie jest bonusem darmowym. Aby go otrzymać, należy spełnić określone warunki i dokonać wymaganej wpłaty.

Warunki korzystania z bonusu reload

Bonus reload - Sportowy bonus za doładowanie konta

Szczegółowe warunki korzystania z bonusu reload zależeć będą od rodzaju promocji. W regulaminie jasno określona jest minimalna kwota, jaką należy wpłacić, aby móc cieszyć się z dodatkowych środków na obstawianie. Bukmacher online określa też jaka jest maksymalna kwota bonusowych środków i jakiej wysokości jest premia. Będzie to wyglądać podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego, a więc np. 50% do maksymalnej kwoty 200 zł. Oznacza to, że przy wpłacie np. 100 zł otrzymamy 50 zł w bonusie. Z kolei przy wpłacie 500 zł, nie otrzymamy 250 zł, ale górny limit czyli 200 zł. Warto dokładnie doczytać, aby uniknąć rozczarowania.

Kolejną istotną kwestią, którą należy sprawdzić w regulaminie promocji, są warunki obrotu. Wymogiem obrotu może być objęta albo łączna kwota doładowania i środków bonusowych, albo tylko dodatkowe środki bonusowe. Warunki obrotu odnoszą się do wielokrotności danej kwoty, jaką należy obstawić po otrzymaniu bonusu, aby móc wypłacić środki z konta bukmacherskiego. Logicznym jest więc, że im niższe warunki obrotu, tym lepiej dla użytkownika.

Jeśli bukmacher online oferuje bonus reload w postaci promocji stałej, regulamin jasno określa także częstotliwość, z jaką użytkownik może korzystać z bonusu. Przeważnie bonus doładowania można otrzymać tylko jeden raz w tygodniu lub miesiącu. Innym pojęciem, które warto sprawdzić w regulaminie to czas realizacji warunków obrotu. Otrzymane środki należy bowiem obrócić w określonym czasie, inaczej przepadną.

Kto może otrzymać bonus reload?

Jak już wspomnieliśmy, bonus reload skierowany jest to stałych użytkowników danej strony z zakładami sportowymi. Przy rejestracji konta nie mamy, co liczyć na bonus reload. Ponadto użytkownik musi mieć zatwierdzoną weryfikację konta. Wszystkie dane osobowe muszą więc się zgadzać i konto musi być zatwierdzone przez obsługę strony bukmacherskiej. Jednocześnie warto pamiętać, że z promocji może skorzystać tylko jeden użytkownik na dane IP lub gospodarstwo domowe. Jest to warunek, który ma ukrócić wszelkie formy oszukiwania i tworzenie podwójnych kont. Ostatnim ważnym elementem jest przestrzeganie zasad określonych w regulaminie promocji bonus reload. Jeśli na przykład wpłacimy kwotę niższą niż minimalna wymagana, to nie mamy co liczyć na otrzymanie środków bonusowych.

Co obstawiać z bonusem reload?

Kwestia wyboru konkretnych zakładów do obstawiania z bonusem reload jest indywidualna, ale też zależna od jednego ważnego aspektu – rodzaju promocji. Bonus reload może bowiem przyjąć formę stałej promocji lub promocji okolicznościowej. W pierwszym przypadku użytkownik ma większą wolność co do wyboru obstawianych zakładów. Regulamin będzie jasno określał, czy jakiś rodzaj zakładów (na przykład zakłady na gry wirtualne) nie jest objęty promocją, a także czy można obstawiać zakłady akumulowane. W przypadku bonusu reload w formie promocji okolicznościowej dostępny do obstawiania jest albo konkretny sport, albo nawet wydarzenie sportowe. Tego typu promocje mogą pojawiać się na przykład podczas ważnych rozgrywek Ligi Mistrzów, Euro 2021 lub turnieju wielkoszlemowego w tenisie.

Inne bonusy bukmacherskie dla stałych użytkowników

Bonus reload to nie jedyna forma uatrakcyjnienia obstawiania dla stałych klientów. Użytkownicy kont bukmacherskich, którzy wpłacili już więcej niż jeden depozyt mogą liczyć na przykład na premie urodzinowe, programy lojalnościowe lub programy VIP-owskie. Ponadto bukmacherzy online cenią sobie użytkowników, którzy polecają stronę dalej i oferują premię za polecenie przyjacielowi. Stali użytkownicy mogą także liczyć na specjalny bonus bukmacherskipromocje okolicznościowe podczas ważnych wydarzeń sportowych, które mogą przyjąć najróżniejsze formy. Może to być freebet, zakład bez ryzyka, podwyższone kursy lub wspomniany w artykule bonus reload. Konkurencja na rynku bukmacherskim jest spora, dlatego warto regularnie porównywać oferty bonusów bukmacherskich. To, że jakaś promocja nie była dostępna na danej stronie z zakładami sportowymi, nie oznacza, że będzie tak cały czas. Warto pozostać czujnym i wypatrywać bonusów bukmacherskich, które najlepiej pasują do naszego stylu obstawiania online.