Podwyższone kursy – Sposób na wysokie kursy w bonusie bukmacherskim

Freebety i zakłady bez ryzyka to nie jedyne bonusy bukmacherskie, z którymi można się spotkać na stronie z zakładami sportowymi. Szczególnie w okresie ważnych rozgrywek turniejowych, przyciągających wielu kibiców i obstawiających, bukmacherzy online oferują promocje specjalne. I jedną z takich promocji mogą być właśnie podwyższone kursy. Z angielskiego odds boost lub odds booster, podwyższone kursy to opcja obstawienia konkretnego wydarzenia po wyższym kursie niż zazwyczaj. Dzięki temu, uprzednio być może nudne zdarzenie, nagle staje się znacznie atrakcyjniejsze. Zobaczmy więc, w jakiej formie bukmacherzy oferują podwyższone kursy i jak można skorzystać z tego rodzaju bonusu.

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Odds boost, czyli podwyższone kursy

Kursy bukmacherskie to ważny element obstawiania zakładów bukmacherskich. Dzięki nim, obstawiający otrzymuje od bukmachera informację, jak wysoko szacowane jest prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia. Im wyższy kurs, tym prawdopodobieństwo jest niższe. Sport potrafi być jednak zaskakujący i niespodzianki się zdarzają. Jeśli trafimy wydarzenie po wyższym kursie, nasz zakład zostanie wyżej pomnożony i otrzymamy wyższą wygraną.

Na stronie z zakładami sportowymi można spotkać wiele różnych wydarzeń sportowych, których rynki zdarzeń będą mieć różne kursy bukmacherskie. Niekiedy jednak legalni bukmacherzy online wychodzą z propozycją wyjątkowo wysokich kursów na konkretny rynek. Mówimy wtedy o promocji odds boost, inaczej promowanej jako podwyższone kursy, wysokie kursy, mega kursy lub nawet szalone kursy. Bukmacher określa wtedy konkretne zdarzenie, które trzeba postawić, aby zagrać po wyjątkowo wysokim kursie. Ale to nie jedyny format tej promocji, z jakim można się spotkać.

Jak zgarnąć bonus podwyższonych kursów?

Jak już wspomnieliśmy, podwyższone kursy można zgarnąć biorąc udział w promocji okolicznościowej. Tego typu bonusy sportowe pojawiają się na platformach bukmacherskich w czasie ważnych turniejów sportowych – na przykład Mistrzostw Europy w piłce nożnej, rozgrywek Ligi Mistrzów lub finałowego meczu turnieju Wimbledon. Wtedy to bukmacher jasno określa, jaki rynek zdarzeń objęty jest promocją. Przeważnie promocje takie oferowane są na względnie wyrównane spotkanie, a wyższy kurs jest na słabszą drużynę.

Kolejnym sposobem na zagranie po wyższym kursie jest otrzymanie tego typu bonusu w pakiecie bonusu powitalnego. Warunki korzystania z takiego bonusu mogą różnić się pomiędzy bukmacherami online. Przeważnie jednak w tym przypadku typer może sam zdecydować, przy jakim zakładzie skorzysta z wysokiego kursu. Bukmacher określa dodatkowe warunki jak na przykład minimalny kurs, przy którym można grać.

Ostatnią opcją jest wyszukanie bukmachera, który oferuje odds boost w formie stałej promocji. W tym przypadku obstawiający może skorzystać z promocji zwykle raz dziennie, na określone wydarzenia sportowe. Na stronie z zakładami sportowymi tego typu promocja jest często wyróżniona jako osobna zakładka. Podwyższone kursy jako stała promocja na stronie to ukłon w kierunku stałych, lojalnych graczy, którzy obstawiają nowe zdarzenia praktycznie codziennie.

Jak skorzystać z promocji podwyższonych kursów?

W przypadku jednorazowej promocji specjalnej, aby zagrać po wyższym kursie, wystarczy kliknąć w link promocji, gdzie przeczytamy regulamin bonusu. Bukmacher zawsze dokładnie opisuje, co należy zrobić, aby wziąć udział w promocji. Niekiedy okienko z opcją wyższych kursów pojawia się przy obstawianiu kuponu. Wystarczy wtedy zaznaczyć chęć skorzystania z tego typu bonusu. Jeśli zaś chodzi o stałą ofertę podwyższonych kursów, wydarzenia, które można obstawiać, są zazwyczaj wyróżnione na stronie powitalnej jako osobna zakładka. Zdarza się także, że bukmacher spontanicznie podnosi kursy na kilka wybranych zdarzeń (zazwyczaj jest to w czasie intensywnych rozgrywek, które przyciągają wielu obstawiających). Wszystko po to, aby zwiększyć atrakcyjność oferty. Wtedy to, wystarczy obstawić kupon tak jak normalny, a podwyższony kurs powinien być automatycznie zapisany. Podwyższone kursy są także dostępne w zakładach mobilnych.

Czy podwyższone kursy się opłacają?

Z perspektywy obstawiającego, jeśli bonus nie jest objęty wysokimi warunkami obrotu, tego typu promocja jak najbardziej jest opłacalna. Jednakże przypominamy, że do każdego zakładu warto się przygotować. Obstawianie w ciemno wydarzenia z podwyższonym kursem w momencie, gdy analiza statystyczna i nasza wiedza podpowiadają, że drużyna raczej nie wygra, może nie być najlepszym rozwiązaniem. Bukmacherzy przeważnie podwyższają kursy na słabszą drużynę / zawodnika. Jeśli jednak mówimy o stałej promocji odds boost lub bonusie, zakładającym, że to typer sam wybiera wydarzenie do obstawienia, szanse wyglądają znacznie lepiej. Im większa dowolność wyboru tym lepiej. Patrząc na podwyższone kursy z perspektywy bukmachera jest to przede wszystkim doskonały sposób na wyróżnienie strony na tle konkurencji i przyciągnięcie nowych klientów. Stała oferta nie jest dla bukmachera opłacalna, ale przekłada się ona na zwiększenie zaufania stałych klientów.

Warunki korzystania z bonusu bukmacherskiego

Promocja podwyższonych kursów, jak każdy bonus bukmacherski, ma swoje limity. Przeważnie bukmacherzy online nakładają limit na maksymalną kwotę zakładu. W promocji tego typu nie zgarniesz więc setek tysięcy. Szczegóły warunków korzystania będą jednak zależeć od typu promocji. Jeśli mówimy o spontanicznej, jednodniowej promocji na stronie, gdzie szereg zdarzeń ma podwyższone kursy, przeważnie nie musimy się martwić dodatkowymi zasadami. W przypadku, gdy otrzymamy podwyższone kursy jako bonus powitalny lub są one częścią konkretnej promocji specjalnej, skorzystanie może wiązać się z obowiązkiem obrotu. Zwykle jednak warunki obrotu są niskie. Zawsze jednak zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi zapisami regulaminu promocji, aby uniknąć rozczarowującej niespodzianki przy obstawianiu zakładu.

Podwyższone kursy - Sposób na wysokie kursy w bonusie bukmacherskim

Inne bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy online prześcigają się w różnych promocjach i formach bonusów bukmacherskich dostępnych na ich platformach. Dlatego też oferta bonusów to jeden z elementów pozwalających na porównanie jednej platformy bukmacherskiej od drugiej. Bonusy można podzielić na te dla nowych użytkowników i te dla stałych graczy. Osoba pierwszy raz rejestrująca się na stronie z zakładami sportowymi może liczyć na bonus od pierwszego depozytu, freebet (darmowy zakład) lub zakład bez ryzyka. Stali klienci mogą liczyć na promocje okolicznościowe (jak na przykład opisane tu podwyższone kursy, czyli odds boost), premie urodzinowe lub dodatkowe środki za polecenie strony przyjacielowi. Wygodną formą obstawiania jest skorzystanie z zakładów mobilnych, które w dzisiejszych czasach umożliwiają skorzystanie z pełnej oferty bonusowej, zupełnie jak na stronie bukmacherskiej. Nie pozostaje nam nic innego, jak gruntownie przygotować się do obstawiania i obrócić bonusy bukmacherskie na swoją korzyść!