Sportowy bonus bez obrotu u bukmacherów online

Zarówno nowi, jak i stali użytkownicy platform bukmacherskich, obstawiający najróżniejsze zakłady sportowe, korzystają z bonusów bukmacherskich. Oferty te często wiążą się jednak z koniecznością postawienia kolejnych zakładów za własne pieniądze, aby spełnić warunki obrotu bonusem. W ostatnich latach, w odpowiedzi na wymagania graczy, bukmacherzy znacznie zmniejszyli zarówno kwoty bonusów, jak i warunki obrotu. Użytkownicy mogą nawet natrafić na bonus bez obrotu. Sprawdźmy zatem czym są warunki obrotu bonusem, jakie formy przyjmuje bonus bez obrotu i jak z niego skorzystać.

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Warunki obrotu bonusem – Im niższe tym lepiej

Każdy bonus bukmacherski ma nieco inne zasady korzystania. Związane jest to z różnym podejściem bukmacherów online do swoich klientów. Jednym z łatwiejszym sposobów na porównanie jednej oferty bonusowej z drugą, jest porównanie warunków obrotu. Legalni bukmacherzy zobligowani są do przedstawienia regulaminu bonusu przed zaakceptowaniem go przez użytkownika. Warto zawsze dokładnie przeczytać te warunki, aby uniknąć rozczarowania. Nie wszystkie bonusy pozwalają na wypłacenie wygranej od razu po trafieniu kuponu. W większości przypadków niezbędne jest uprzednie obrócenie środków bonusowych określoną liczbę razy w określonym czasie.

Przyjrzyjmy się konkretnemu przykładowi. Bonus powitalny często zakłada procentową premię od pierwszego depozytu. Załóżmy, że mamy do czynienia z bonusem 100% do maksymalnej kwoty 500zł. Jako depozyt wpłaciliśmy 100zł, więc otrzymujemy dodatkowe 100zł premii. Łącznie mamy na koncie 200zł. Warunki obrotu zakładają, że musimy obrócić otrzymaną premię (czasem może to być depozyt + premia) 10 razy. Oznacza to, że musimy postawić zakłady za łącznie 1000zł, aby móc wypłacić wygraną. Dla wprawionych typerów być może nie jest to większy problem, ale początkujący gracze mogą być zaskoczeni tym układem. Polecamy zatem zawsze dokładnie sprawdzić warunki obrotu przed zaakceptowaniem nowego bonusu.

Jak odebrać bonus bez obrotu?

Powyższy przykład doskonale pokazuje, że im niższe warunki obrotu bonusem tym lepiej i korzystniej dla użytkownika. Najlepszą opcją zaś jest bonus bez warunków obrotu. W tym przypadku nie musimy dokonywać skomplikowanych kalkulacji przed grą. Trafione zakłady, postawione za środki bonusowe, będziemy mogli wypłacić od razu. Niestety, bonusy bez warunków obrotu nie zdarzają się tak często. Legalni bukmacherzy oferują je czasem w pakiecie z bonusem powitalnym, w formie zakładu bez ryzyka, darmowego zakładu lub bonusu podwyższone kursy na określone wydarzenia. Niekiedy, aby odebrać bonus bez warunków obrotu należy posłużyć się specjalnym kodem promocyjnym. Niektóre platformy bukmacherskie posługują się systemem punktowym – bonusy bez warunków obrotu przyznawane są jako punkty, które można wymienić na zakłady. Wygrana z takich zakładów może zostać od razu wypłacona.

Dlaczego bukmacherzy online oferują bonusy bez obrotu?

Jeszcze kilka lat temu to wysokość bonusu decydowała, czy jest on atrakcyjny dla graczy, czy nie. Często jednak wysokie bonusy wiązały się z wysokimi warunkami obrotu. Gracze musieli obrócić małą fortunę, aby w końcu móc wypłacić wygrane pieniądze. Legalni bukmacherzy zauważyli, że coraz mniej użytkowników faktycznie korzysta z tego typu bonusów, dlatego zmienili taktykę. Dzisiejsze bonusy bukmacherskie oferują mniejsze środki bonusowe, ale jednocześnie zakładają znacznie niższe warunki obrotu.

Dlaczego niektórzy bukmacherzy decydują się na bonusy bez warunków obrotu? Przede wszystkim jest to doskonała reklama i sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Duże platformy bukmacherskie mogą pozwolić sobie na stratę tych obróconych pieniędzy. Bardziej zależy im na przyciągnięciu większej liczby użytkowników, którzy docenią uczciwość bukmachera i pozostaną na dłużej. Tak naprawdę jest to sytuacja, w której zyskują obie strony.

Sportowy bonus bez obrotu u bukmacherów online

Inne bonusy sportowe dla nowych i stałych graczy

Bonusy bukmacherskie mogą przybrać wiele różnych form. Bukmacherzy prześcigają się w nowych pomysłach, które mają przyciągnąć graczy do obstawiania zakładów sportowych. Różne oferty kierowane są do nowych i stałych użytkowników. Przy rejestracji nowego konta na stronie z zakładami bukmacherskimi gracze mogą spodziewać się bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka lub darmowego zakładu (freebetu). Stali bywalcy platform bukmacherskich mogą z kolei liczyć na takie bonusy jak: podwyższone kursy, bonus reload (bonus doładowania), bonus za polecenie platformy przyjacielowi, premie urodzinowe i promocje okolicznościowe. Ważne wydarzenia sportowe jak Premier League w przypadku piłka nożna zakłady lub zimowe i letnie igrzyska olimpijskie, odbijają się szerokim echem na stronach z zakładami. W czasie intensywnych rozgrywek bukmacherzy oferują atrakcyjne bonusy na konkretne mecze lub dyscypliny.