Sztuki walki zakłady – Obstawianie boksu, MMA, Muay Thai i więcej

Sporty walki i bukmacherka od zawsze szły w parze. Choć w niektórych filmach układ ten przedstawiany jest jako nielegalna aktywność, obecnie sztuki walki to ustrukturyzowany sport, a obstawianie tych sportów to rozrywka wielu osób na całym świecie. Sztuki walki zakłady – jak rozpocząć obstawiać? Jakie sporty walki można obstawiać u bukmacherów online? Jak obstawiać z bonusem bukmacherskim? Odpowiadamy na te i inne pytania.

Sportsbook
Features
Bonus
Rating
Bet Now
1
  • Wiele dyscyplin do wyboru
  • Regularne promocje
  • Nagradzana obsługa klienta
300 zł
2
  • Jakość poparta doświadczeniem
  • Atrakcyjne kursy bukmacherskie
  • Bonus zakład bez ryzyka
200 zł
3
  • Ciekawe zakłady specjalne
  • Specjalna aplikacja mobilna
  • Szeroki wybór zakładów na esport
500 zł

Jak obstawiać sztuki walki u bukmacherów online?

Choć zakłady bukmacherskie rozpoczęły swoją historię od zakładów na piłkę nożną, w dzisiejszych czasach zakłady sportowe to znacznie więcej. Piłka nożna zakłady nadal cieszy się prawdopodobnie największym zainteresowaniem w Polsce, ale przybywa użytkowników obstawiających inne kategorie. Jedną z nich są sztuki walki, a wśród nich najpopularniejsze to boks i MMA.

Jak rozpocząć obstawianie sztuk walki u bukmacherów online? Wystarczy wybrać stronę z zakładami bukmacherskimi oferującą najlepsze bonusy bukmacherskie i posiadającą szeroką ofertę zakładów na sztuki walki i założyć konto. W większości przypadków przy rejestracji niezbędna jest wpłata pierwszego depozytu. Użytkownicy mają do wyboru szereg metod płatności, dzięki czemu wpłaty i wypłaty mogą być jeszcze szybsze. Po założeniu konta i przejściu weryfikacji wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki z wybranym sportem i wybrać wydarzenie sportowe, które chcemy obstawiać.

Zakłady na boks – Nieśmiertelny klasyk

Obstawianie boksu wymaga od typera szerokiej wiedzy na temat dyscypliny, znajomości mocnych i słabych stron poszczególnych zawodników i analizy statystyk poprzednich walk. Boks to sport, który od zawsze przyciągał bukmacherów i typerów, dlatego boks zakłady to topowa propozycja w kategorii sztuk walki. Dyscyplina ta dzieli się na boks amatorski i boks zawodowy. Wbrew pozorom boks amatorski to nie walki amatorów, ale dyscyplina olimpijska różniąca się od boksu zawodowego chociażby systemem punktacji i liczbą rund. Obstawiający boks zakłady mają do wyboru takie rynki zdarzeń jak na przykład: zakład dwutorowy na zwycięzcę, liczba rund, sposób zakończenia walki (nokaut, nokaut techniczny lub werdykt sędziów) lub runda zakończenia walki.

Zakłady na MMA – Walki w oktagonie

Skrót MMA oznacza mieszane sztuki walki. Zawodnicy ścierający się na ringu o kształcie oktagonu wykorzystują techniki i umiejętności pochodzące z wielu różnych sportów walki. Będą to m.in.: boks, karate, judo, jiu-jitsu, kickboxing i zapasy. Podczas walki MMA może się wiele wydarzyć, dlatego bukmacherzy online oferują sporo różnych rynków zdarzeń. Wśród sposobów rozstrzygnięcia walki można wyróżnić: poddanie się, nokaut, nokaut techniczny, jednogłośna, nie jednogłośna lub większościowa decyzja sędziów oraz remis. MMA zakłady cieszą się szczególną popularnością podczas największych gal sportowych organizowanych przez takie organizacje jak UFC – Ultimate Fighting Championship, KSW – Konfrontacja Sztuk Walki (Polska) lub WSoF – World Series of Fighting (USA).

Inne sporty walki u bukmacherów

Ale zakłady na sztuki walki nie kończą się tylko na boksie i MMA. Legalni bukmacherzy oferują zakłady również na inne sporty walki choć dokładna oferta może się różnić w zależności od platformy bukmacherskiej. Okazjonalnie u bukmacherów online można znaleźć zakłady na zapasy, karate, Muay Thai (boks tajski w którym dozwolone są uderzenia łokciami, nogami i kolanami), kickboxing lub sumo (japoński sport narodowy, rodzaj zapasów). Nie polecamy obstawiania bez znajomości danego sportu. Jednak jeśli tajniki którejś z tych dyscyplin sportowych nie są Ci obce, zastanów się nad postawieniem zakładu. Na pierwszy nowy zakład możesz wykorzystać bonus bukmacherski.

Sztuki walki zakłady - Obstawianie boksu, MMA, Muay Thai i więcej

Bonusy bukmacherskie na obstawianie sztuk walki

Legalni bukmacherzy oferują wiele różnych rodzajów bonusów dla swoich użytkowników. Bonus bukmacherski, który cieszy się sporym zainteresowaniem i pozwala porównać różnych bukmacherów to bonus powitalny. Jest to przykład bonusu, który można wykorzystać tylko raz – przy pierwszej rejestracji konta. Dla chcących postawić pierwszy zakład na nowy sport bez większego ryzyka warte uwagi są freebety (darmowe zakłady) oraz bonusy zakład bez ryzyka. Przy regularnym obstawianiu warto rozglądać się za bonusem podwyższone kursy lub bonusem reload – sportowym bonusem za kolejne doładowanie konta.